Uszkodzony kosz na śmieci - ul. Myśliwska

Uszkodzony kosz

Zgłoszono 6 stycznia 2018, 11:43
Poza uprawnieniami
Uszkodzony kosz na śmieci - ul. Myśliwska

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień. Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień. Sprawę należy zgłosić do Zarządu Dróg Powiatowych pisząc pismo informujące o zaistniałej sytuacji. Należy je złożyć osobiście w siedzibie Zarządu Dróg Powiatowych w Kołobrzegu ( ul. Gryfitów )lub drogą elektroniczną, wysyłając maila na adres : sekretariat@zdp.kolobrzeg.pl. Można także monitować bezpośrednio do Starosty Kołobrzeskiego: w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kołobrzegu (Plac Ratuszowy 1) lub za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego sie na stronie www.powiat.kolobrzeg.pl/kontakt.html 1 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...