Zapadnięte miejsca w chodniku przy ul. Kaliskiej 1-6

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 6 stycznia 2018, 23:59
Ukończone

Przed

Po

Zwracam się z prośbą o dokonanie napraw zapadniętego na całej długości w kilku miejscach (3 szt.) chodnika przy ul. Kaliskiej 1-6 (dz. 136/7) oraz naprawę uszkodzonych i wstawienie brakujących słupków odgradzających chodnik od drogi wewnętrznej. Pozdrawiam, Łukasz Mielnikiewicz.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
5 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
5 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg
5 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...