Zabrudzenia z placu budowy

Inne

Zgłoszono 7 stycznia 2018, 16:44
Poza uprawnieniami
Z placu budowy placu SP nr 4 wyjeżdżające pojazdy nanoszą brud na chodnik i ulicę Unii Lubelskiej. Na odcinku 100 m wyraźnie widać zapiaszczenie ciągnące się do najbliższej studzienki deszczowej. Powoduje to trudności w poruszaniu się po zabrudzonym chodniki i z pewnością zapiaszcza kanalizację deszczową.

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień.Zgłoszenie zostało przekazane do Szkoły Podstawowej nr 4 na adres email: sekretariat@sp4kg.pl 4 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.Zespół Usterka Kołobrzeg 4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...