Niedziałające oświetlenie.

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 5 stycznia 2023, 9:5
Ukończone
Od tygodnia nie świecą lampy przy ul. Łopuskiego przy ZUS i Wenedzie .

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 11 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...