Uszkodzona nawierzchnia drogi przy budynku mieszkalnym Koszalińska 28

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 8 stycznia 2018, 18:31
W realizacji
Uprzejmie proszę o dokonanie naprawy uszkodzonej nawierzchni drogi przy ul. Koszalińskiej 28 (dz. 145/2 ob. 13). Powstałe w nawierzchni dziury znacząco utrudniają parkowanie pojazdów oraz powodują tworzenie się dużych kałuż. Naprawa wspomnianej nawierzchni poprawi komfort użytkowania drogi oraz estetykę otoczenia. Z wyrazami szacunku Piotr Rzepka Radny Rady Osiedla nr 5 "Lęborskie".

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Nastąpi remont cząstkowy nawierzchni asfaltowych. Pozostała część nawierzchni będzie realizowana w trakcie wykonania miejsc postojowych. Zadanie to jest przewidziane do realizacji w bieżącym roku.
1 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...