BRAK TOREBEK NA PSIE ODCHODY W TZW. PSIM PAKIECIE W CAŁYM MIEŚCIE

Inne

Zgłoszono 8 stycznia 2018, 19:13
Ukończone
BRAK TOREBEK NA PSIE ODCHODY W TZW. PSIM PAKIECIE W CAŁYM MIEŚCIE! KOSZ W PSIM PAKIECIE NIE SĄ OPRÓŻNIANE OD DŁUŻSZEGO CZASU! MIJAJĄ KOLEJNE DNI A MIASTO NIC W TYM TEMACIE NIE ZROBIŁO! Ktoś wygrał przetarg, ktoś wziął pieniądze za obsługę tzw. psich pakietów! Dlaczego miasto nie egzekwuje od firmy, która wygrała przetarg natychmiastowych działań?

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Uprzejmie informuję, że woreczki na psie odchody będą uzupełniane przez Wykonawcę świadczącego usługę utrzymania pojemników na psie odchody od dnia 15 stycznia 2018 r. Dziękujemy za zgłoszenie problemu .Zespół Usterka Kołobrzeg 8 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół usterka Kołobrzeg
8 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg
9 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...