Zawalony garaż

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 10 stycznia 2018, 13:5
Ukończone
Zwracam się z prośbą o pilne zabezpieczenie oraz uprzątnięcie zawalonego garażu/pustostanu znajdującego się w podwórku za budynkiem przy ul. Trzebiatowskiej 43 (nr dz. 306/2). Zawalony obiekt stwarza na chwilę obecną bardzo duże niebezpieczeństwo dla osób postronnych. Pozdrawiam, Łukasz Mielnikiewicz.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
6 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...