Parkowanie na niewyznaczonym miejscu w strefie zamieszkania - ul. Wielkopolska.

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 9 lutego 2023, 6:19
Ukończone
Od ponad tygodnia zaparkowany w tym samym miejscu niezgodnie z przepisami.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 4 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...