Uszkodzona jezdnia na ul. Mazowieckiej

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 11 stycznia 2018, 16:53
Poza uprawnieniami
Uszkodzona jest nawierzchnia jezdni na ul. Mazowieckiej za nr 15-16 ( od parkingu ZAZ w kierunku ul. Wielkopolskiej). Nawierzchnia jest pełna spękań i dziur. Bardzo proszę o przyjrzenie się sprawie i dokonanie niezbędnych napraw nawierzchni na przedmiotowym odcinku drogi.

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień.Droga położona na działce nr 11/51 obr. 18 jest własnością prywatną właścicieli nieruchomości przyległej
Zespół Usterka Kołobrzeg
6 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...