Niedziałające oświetlenie przy ul. Wojska Polskiego 18 / ul. Frankowskiego

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 12 stycznia 2018, 13:31
Ukończone

Przed

Po

Zwracam się z prośbą o naprawę niedziałającego oświetlenia przy ul. Wojska Polskiego / ul. Frankowskiego. Pozdrawiam, Łukasz Mielnikiewicz.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
8 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg
8 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 9 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 9 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...