Liczne dziury ulica Okopowa

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 18 lutego 2023, 16:25
Ukończone

Przed

Po

Dziury w jezdni ulica Okopowa

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 10 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...