Znioszczona zieleń

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 25 stycznia 2018, 10:36
Ukończone

Przed

Po

Zwracam się z prośbą o usunięcie zniszczonego drzewka (wraz z wykopaniem wystającej części z ziemi) na podwórku przy ul. Kaliskiej / Słowińców, vis-a-vis wejścia do klatki nr 2 przy ul. Kaliskiej. Pozdrawiam, Łukasz Mielnikiewicz.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.Dziękujemy za wykazane zainteresowanie i zaangażowaną postawę. Zespół Usterka Kołobrzeg 4 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.Zespół Usterka Kołobrzeg.
4 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...