Znak drogowy ul. UL

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 17 maja 2023, 13:31
Ukończone

Przed

Po

Uszkodzony znak drogowy u zbiegu ulic Unii Lubelskiej i Łopuskiego.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 4 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...