Brak oświetlenia po remoncie mostu

Niesprawna sygnalizacja świetlna

Zgłoszono 27 stycznia 2018, 19:39
Ukończone
Co jest powodem ,że ciągle jest brak lamp ulicznych na moście na Parsecie na ul Łopuskiego po dawno już ukończonym remoncie ?

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostanie zrealizowane przy przebudowie oświetlenia w ul. Łopuskiego.

Zespół Usterka Kołobrzeg
3 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
W trakcie remontu mostu w ul. Łopuskiego na rzece Parsęcie dodatkowo ustawiono wsporniki na lampy oświetleniowe. Lampy te będą zamontowane dopiero w trakcie przebudowy oświetlenia ul. Łopuskiego.
Zespół Usterka Kołobrzeg
3 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...