Miejsce do parkowania dla niepełnosprawnych.

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 28 stycznia 2018, 8:41
Poza uprawnieniami
Stoi znak drogowy wyznaczający 2 miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych, ale brak oznaczenia poziomego, czyli niebieskich kopert. Kierowcy wykorzystują to, parkując w ten sposób, że faktycznie zostaje tylko jedno miejsce dla niepełnosprawnego. Nie mam aparatu, więc wklejam przypadkowe zdjęcie.

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień.
W/w teren jest w zarządzie Zarządu Dróg Powiatowych przy ul. Gryfitów w Kołobrzegu.
4 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.Zespół Usterka Kołobrzeg 4 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...