Lampy wzdłuż nowszej części wylotowej

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 28 stycznia 2018, 16:28
Ukończone
Słupy lamp obkręcone. Ok 6 sztuk.

Historia zgłoszenia

Ukończone Położenie wysięgników zostało skorygowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
5 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.

Zespół Usterka Kołobrzeg
6 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...