Lampa ul. Fredry

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 19 czerwca 2023, 11:46
Ukończone
Uszkodzona lampa przy ścieżce rowerowej przy ul. Fredry.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 8 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 8 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...