Poprzekręcane znaki dot. objazdu

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 20 czerwca 2023, 19:23
Ukończone
Po obu stronach drogi poprzekrecane znaki dotyczace objazdu. O ile nie są w gestii miasta to proszę przekazac info do odpowiedniej instytucji

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 9 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...