Na ul. Wolności , na przeciwko sklepu...

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 29 stycznia 2018, 18:15
Ukończone

Przed

Po

Na ul. Wolności , na przeciwko sklepu AGD GASTRO, nie działa lampa uliczna

Historia zgłoszenia

Ukończone Awaria została usunięta.
Zespół Usterka Kołobrzeg
8 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane ENERGA-Oświetlenie
w dniu 30.01.2018 r.
Zespół Usterka Kołobrzeg
9 mies. temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
9 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...