Znaki na zakręcie przed Podczele Ośrodek

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 24 czerwca 2023, 22:37
Ukończone
Ktoś obrócił wszystkie znaki na zakręcie przed Podczele Ośrodek oraz wrzucił wszystkie śmietniki z grobli do wody plus przewrócił przenośną toaletę

Historia zgłoszenia

Ukończone Oznakowanie w przedmiotowej usterce pozostaje w zarządzie GDDKiA . 8 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...