Nie działają światła na wiadukcie

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 30 stycznia 2018, 7:23
Ukończone
Nie działają światła na schodach wiaduktu od strony miasta i na samym wiadukcie po lewej stronie. W rzeczywistości jest dużo ciemniej niż na zdjęciu.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane przez
PKP ENERGETYKA SA.
Zespół Usterka Kołobrzeg
11 mies. temu
W realizacji Usterka została usunięta, jednak nie zakończono
prac, ponieważ nie wiadomo z jakiej przyczyny doszło
do zadziałania zabezpieczenia.
11 mies. temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
11 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...