uszkodzone oświetlenie lampy ulicznej

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 31 stycznia 2018, 12:59
Ukończone

Przed

Po

niedziałająca lampa uliczna na wysokości budynku ul. Obozowa 15, Kołobrzeg.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
10 mies. temu
W realizacji Usunięcie awarii zlecono spółce ENERGA-Oświetlenie.
Zespół Usterka Kołobrzeg
11 mies. temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
11 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...