Uszkodzona lampa

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 2 lutego 2018, 10:15
Ukończone

Przed

Po

Złamany maszt lampy przy wejsciu do parku nadmorskiego (dzielnica zachodnia- ul Wiosenna ).

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji w dniu 31 stycznia 2018 r. Został zamówiony nowy słupa i nowa oprawa oświetleniowa. Szacowany czas realizacji zamówienia wynosi 4 tygodnie.
Zespół Usterka Kołobrzeg
5 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...