Dziura w chodniku

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 2 lutego 2018, 18:24
Ukończone

Przed

Po

Przy przystanku autobusowym Koszalińska przy wschodniej naprzeciw jednostki wojskowej w stronę Podczela znajduje się dziura- zrobiona po wymianie lamp na LEDowe - problem w tym że ta dziura tam tak jest od 2 miesięcy i zwęża chodnik- czy ma się ktoś tam wywrócić?

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
10 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg
11 mies. temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
11 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...