USYCHAJĄCY KASZTANOWIEC-UL. KUPIECKA

Zniszczona zieleń

Zgłoszono 29 lipca 2023, 17:58
Ukończone
USYCHAJĄCY KASZTANOWIEC-UL. KUPIECKA. Proszę o rozważenie możliwości umieszczenia worka z wodą do nawadniania,by uratować ten egzemplarz drzewa.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
5 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 7 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...