niesymetrycznie rozstawione lampy

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 7 lutego 2018, 15:5
Odmowa
Lampy zostały zamontowane niesymetrycznie względem siebie co kłóci się z charakterem tej alei zarówno drzewa jak i inne elementy są rozmieszczone symetrycznie na osi widokowej parku

Historia zgłoszenia

Odmowa Latarnie zostały zamontowane dokładnie w tym samych miejscach co zdemontowane. 2 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...