brak możliwości skorzystania z toalety przy płatności kartą płatniczą

Uszkodzenie na placu zabaw

Zgłoszono 5 sierpnia 2023, 12:27
Ukończone
Turyści nie mogą skorzystać z toalety - nie działa płacenie kartą

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 7 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
7 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 7 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...