likwidacja zagrożenia oblodzona.jezdnia

Odśnieżanie

Zgłoszono 8 lutego 2018, 20:37
Ukończone

Przed

Po

Od 3 proszę różne sluzby oraz administratora wspólnoty Sobański o posypanie ulic wewnątrz osiedla przy Wojska Polskiego 29 30 31 oraz bloków przyległych i drogi osiedlowej ul Frankowskiego od garazy do Wojska Polskiego o posypanie lodowiska które zagraza życiu i zdrowiu mieszkańców

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. W dniu 09.02.2018 od godzin rannych prowadzona była akcja „Zima” : udrażniano chodniki (oblodzenie) oraz posypywano mieszanką piasku wewnętrzne drogi dojazdowe – usuwano śliskość pośniegową. Dziękujemy za zgłoszenie .Zespół Usterka Kołobrzeg 11 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
11 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg
11 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...