Brak oświetlenia

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 20 lutego 2018, 12:6
Ukończone
Nie działa lampa na ul. Jagiełły. Bardzo proszę o interwencje ponieważ na ulicy panuje totalna ciemność a w tym rejonie grasują dziki i jest bardzo niebezpiecznie.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 mies. temu
W realizacji Usunięcie awarii zlecono spółce ENERGA-Oświetlenie.

Zespół Usterka Kołobrzeg
3 mies. temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...