Zepsuta lampa przy ul. Dworcowej 2-8

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 21 lutego 2018, 8:27
Ukończone
Lampa podwórkowa na wysokości wejścia do klatki schodowej przy ul. Dworcowej 6 po zmroku wielokrotnie zapala się i po chwili gaśnie.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
11 mies. temu
W realizacji Usunięcie awarii zlecono spółce ENERGA-Oświetlenie.
Zespół Usterka Kołobrzeg
11 mies. temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
11 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...