Uszkodzona lampa uliczna.

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 23 sierpnia 2023, 15:50
W realizacji
Uszkodzona lampa, przy zbliżającym się okresie jesienno-zimowym warto przywrócić jej pracę.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

słup i oprawa są zamówiona, latarnia będzie odbudowana w najbliższym czasie. 6 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
6 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...