Uszkodzoy słupek

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 21 lutego 2018, 21:21
Ukończone

Przed

Po

Uszkodzony słupek przy przejściu dla pieszych przy ul. Kupieckiej 2-4.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
2 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...