uzupełnienie kostki brukowej głównej jezdni

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 12 września 2023, 10:41
Ukończone
Ulica Rzemieślnicza na całej długości drogi po źle wykonanej dawnej inwestycji remontu chodnika należy uzupełnić kostkę brukową jezdni.. coraz głębsze ubytki powodują podmywanie, i rozjeżdżanie się kostki. naleciałości piachu i ziemi powodują narost samosiejnej roślinności. wyrwy i wgłębienia powodują zagrożenie dla rowerzystów oraz skutkują złamaniem kończyn . Przewodniczący Zarządu Dzielnicy Rzemieślnicza Przemysław Madejski

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 3 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
6 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...