Plac zabaw przy ul. Bogusława X

Uszkodzenie na placu zabaw

Zgłoszono 23 września 2023, 19:31
Ukończone

Przed

Po

Plac zabaw wymaga czyszczenia i konserwacji. Karuzela się nie kreci, domek dla młodszych dzieci jest brudny, statek ma ubytek deski po której dzieci wspinają się do góry i nigdy nie był czyszczony.. jest na nim tyle piachu, że młodsze dzieci wpadają w poślizg co jest niebezpieczne. Proszę aby się tym zainteresowano i podjęto kroki w kierunku zadbania o plac zabaw.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 5 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
5 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 5 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...