Dziura w drodze na pasach.

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 26 lutego 2018, 12:43
Ukończone

Przed

Po

Witam. Na ul. Chodkiewicza zaraz przed skrzyżowaniem z ul. Wschodnia jest od dawna duże uszkodzenie w drodze.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
6 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
7 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...