Lampa uliczna

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 7 listopada 2023, 19:53
Ukończone
Przy ulicy Spacerowej wiza wi parku kolo bukrow nie dziala lampa od 2 tygodni .

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 3 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...