niedziałające.od.2 tyg.oswietlenie

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 5 marca 2018, 21:1
Ukończone
prosze o uzupełnienie zarowek w oświetleniu dróg : 1. lampa przy przystanku obok szkoly muzycznej. 2. lampa przy armii krajowej na wysokosci dorabiania kluczy 3. cała ulica łopuskiego przy ekonomie i sp3 widoczne na zdjeciu

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Awaria może się powtórzyć ponieważ konieczna
jest wymiana kabli energetycznych na wysokości
Szkoły Podstawowej nr 3.
3 mies. temu
W realizacji Awaria wynika z samowoli wykonawcy przebudowującego
wyjazd z ulicy Uczniowskiej.
Zespół Usterka Kołobrzeg
3 mies. temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...