Niedziałające lampa na Marynarskiej 5

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 23 listopada 2023, 16:56
Ukończone
Regularnie co miesiąc przestają świecić lampy na Marynarskiej. Ostatnio zgłaszałem 20 października.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 3 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...