Zapadnięty wpust uliczny w drodze przy ul. Dworcowej (przed sklepem AGD Społem)

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny

Zgłoszono 20 marca 2018, 10:27
Ukończone

Przed

Po

Zwracam się z prośbą o naprawę zapadniętego wpustu ulicznego przed sklepem AGD Społem przy ul. Dworcowej 1B. Pozdrawiam, Łukasz Mielnikiewicz.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
4 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
4 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...