suche drzewo

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 22 marca 2018, 9:10
Poza uprawnieniami
suche, pochylone na chodnik drzewo na szlaku uczęszczanym przez młodzież ze szkoły podstawowej nr 4, 7 oraz mieszkańców ogrodów

Historia zgłoszenia

Poza uprawnieniami Z przykrością informujemy, że zgłoszenie wykracza poza zakres naszych uprawnień.
Drzewo znajduje się na terenie nieruchomości należącej do Wspólnoty Mieszkaniowej, administrowanej przez Kołobrzeską Spółdzielnię Mieszkaniową. Zgłoszenie konieczności usunięcia obumarłego drzewa, należy skierować do KSM.

Zespół Usterka Kołobrzeg
2 lat temu
Nastąpiła zmiana kategorii.Zespół Usterka Kołobrzeg 2 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...