uszkodzona.nawierzchnia aleji.jana.pawła

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 3 kwietnia 2018, 0:57
Ukończone

Przed

Po

proszę o naprawę aleji jana pawła

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 4 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...