604427829

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 3 kwietnia 2018, 21:23
Ukończone

Przed

Po

Ponownie zgłaszam brak znaku "Przejście dla pieszych" wzdłuż ul. Chodkiewicza ( 2 przejście jadąc od ul. Myśliwskiej-Fredry.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 7 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
7 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...