Uszkodzony chodnik ul.Kupiecka

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 5 kwietnia 2018, 14:26
Ukończone

Przed

Po

Zwracam się z prośbą o naprawę uszkodzonego chodnik przy ul.Kupieckiej przez korzenie rosnącego w bliskim sąsiedztwie drzewa.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
3 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...