Nieprawidłowe parkowanie

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 5 kwietnia 2018, 18:35
Ukończone
Sprawę zglaszalem straży miejskiej ale nic z tym nie zrobiono. Samochody uniemożliwiają przejście pieszym a w kodeksie wyraźnie jest napisane, ze kierowca musi pozostawić 2m wolnego chodnika pieszym!A tutaj nie tylko blokowany jest chodnik wzdłuż ul. Czarnieckiego ale tez przejście przez ta ulicę (dojście do przystanku autobusowego). Nie można na te auta zastosować blokadę kół?

Historia zgłoszenia

Ukończone Nie stwierdzono wykroczeń polegających na braku pozostawienia 1,5m przejścia dla pieszych 8 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
9 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...