Spożywanie alkoholu na terenie Szkoły Podstawowej nr 6 ul. Poznańska

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 6 kwietnia 2018, 10:34
Ukończone
Regularnie przychodzą na teren szkoły nr 6 różni "panowie", piją sobie piwko, dyskutują na ławeczkach, czasem polecą jakieś bluzgi. Ja nie wiem czy to normalne żeby od kilku lat, kiedy tam chodzę z dziećmi po południu pograć w piłkę lub pobawić się na placu zabaw żebym ciągle napotykał na takie sytuacje. Np. wczoraj czyli 5 kwietnia 2018, godzina ok. 18:20, wychodzi Pani wycedyrektor ze szkoły, zapewne widzi to i nie reaguje. Dyrekcja wogóle nie reaguje na takie sytuacje. Niby monitoring jest, kamery są, ale co z tego. Oprócz kilku kolesi z Desperado na ławeczce kilku wlazło na schody pożarowe i stało sobie na górze. Nie wiem co tam robili. Może zawody w pluciu do celu? Poza tym jest tam taki fajny zakamarek idealny na nocne imprezki. W soboty często leżą butelki po piwie. Nie macie jaj ani rozumu żeby się za to porządnie wziąć? W ub. roku pani woźna zwracała uwagę panom koszykarzom żeby nie spożywali piwka tak zupełnie na widoku. Przecież powinna od razu dzwonić na straż miejską i po mandaciku dla kolesi.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 4 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...