skrzyżowanie Lwowskiej z Nowogródzką

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 6 kwietnia 2018, 13:41
Ukończone

Przed

Po

Ponownie zgłaszam niedozwolone parkowanie na skrzyżowaniu ulicy Lwowskiej i Nowogródzkiej. Skrzyżowanie jest dodatkowym parkingiem dla mieszkańców i przyjezdnych, a obok jest prawie pusty parking. Zgłaszałam problem do Straży Miejskiej, Policji. Skutek mizerny. A może wmontować tam barierki aby dzieci nie przechodziły przez skrzyżowanie (jak ta dziewczynka na zdjęciu) i samochody nie parkowały (matka wysadzała dziecko z samochodu od strony ulicy!! Czy do rozwiązania problemu trzeba wypadku?

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...