Osłabione światło latarni

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 6 kwietnia 2018, 18:7
Ukończone
Jeszcze działa, ale niewyraźnie. Lampę obok też zgłaszałem jakiś czas temu i super naprawiono

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
10 mies. temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
10 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...