Spożywanie alkoholu

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 11 kwietnia 2018, 19:49
W realizacji
W tym miejscu na łączniku ulicy Krakowskiej i Opolskiej, często spożywany jest alkohol, o czym świadczą pozostawione butelki (często stłuczone, szkło leży na chodniku) i puszki po alkoholu. Jest to miejsce często uczęszczane przez dzieci, chodzące do Szkoły Podstawowej nr 6 oraz Przedszkola. Ogólnie jest to miejsce bardzo zaśmiecone. Spożywającym w tym miejscu sprzyjają krzaki rosnące naniezabudowanej działce, które zasłaniają osoby spożywające alkohol. Działka ta jest bardzo zarośnięta i zaśmiecona, ogólnie szpecąca okolice. Może można by było znaleźć właściciela tej działki i przymusić go do jej uporządkowania, wycięcia (przycięcia) krzewów i jeżyn oraz posprzątania terenu.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...