Niedziałające lampy

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 11 kwietnia 2018, 22:33
Ukończone
Wzdłuż chodnika od ul. Kaszubskiej do stacji paliw "Orlen" niedziałają trzy z sześciu lamp. Jest naprawdę ciemno i sprzyja to pijaństwu na placu zabaw. Na zdjęciu jest jaśniej niż w rzeczywistości, było robione aparatem o wysokiej czułości.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
Zespół Usterka Kołobrzeg
9 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Uszkodzenie wynika z działania osób, które otwierają szafki oświetleniowe i je okradają. Sprawę zgłoszono Straży Miejskiej.
Zespół Usterka Kołobrzeg
10 mies. temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak to tylko możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
10 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...