Uskok na ścieżce

Uszkodzona jezdnia

Zgłoszono 16 kwietnia 2018, 10:37
Ukończone

Przed

Po

Na łączeniu ścieżki z ulicą, przy zjeździe z ul. Św. Wojciecha w kierunku PSB Mrówka, występuje uskok, spowodowany zapadnięciem się ostatniego rzędu kostki brukowej.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane.
zespół Usterka Kołobrzeg
3 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
3 mies. temu
Konieczna była zmiana kategorii zgłoszenia. Zespół Usterka Kołobrzeg 3 mies. temu
Oczekuje na moderację Zgłoszenie wymaga sprawdzenia. Zespół Usterka Kołobrzeg 3 mies. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół usterka Kołobrzeg
3 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...